Gipso plokščių keltuvas pagamintas Lietuvoje!

Gipso plokščių keltuvas pagamintas Lietuvoje!

Liepos 13, 2015

Pagal mūsų motininės įmonės Instant Norge AS užsakymą ir brėžinius Lietuvoje gaminame gipso plokščių montavimo įrangą. Gipso plokščių keltuvas - viena populiariausių mūsų prekių, pasižyminti tvirta konstrukcija. Mūsų gipso plokščių pakėlėjo pranašumai yra siaura, bet stabili ratų bazė, grandinė kėlimo mechanizme, automatinis saugumo stabdis. Tai aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantis ir CE sertifikatą turintis produktas. Su mūsų gipso keltuvu jūs nesunkiai sumontuosite plokštes 3,8 m aukštyje ar reikiamu kampu. Mūsų gaminamo gipso plokščių keltuvo video galite pamatyti čia.

Skaityti daugiau
Atnaujintas atsarginių keltuvų dalių katalogas

Atnaujintas atsarginių keltuvų dalių katalogas

Vasario 13, 2015

Mes esame įsikūrę Vilniuje ir siūlome daugiau nei 100.000 įvairių atsarginių dalių skirtingų gamintojų keltuvams. Atsisiųsti mūsų dalių katalogą galite čia.  

Mes tiekiame keltuvų pneumatines dalis, baterijas, įkroviklius, įvairius daviklius, reles, jungiklius, valdiklius, stabdžius, raktus, filtrus, įdėklus, variklius, variklių dalis, kėbulo dalis, spynas, hidraulinius cilindrus ir daugelį kitų jums reikalingų dalių. Užsakymą pristatome per 3-5 d.d. Susisiekite su mumis el. paštu info@instant.lt arba telefonu 8 5 233 1096 ir mes jums padėsime!

Skaityti daugiau
Nauja lopšio pasisukimo sistema ISOLI vikšriniuose keltuvuose

Nauja lopšio pasisukimo sistema ISOLI vikšriniuose keltuvuose

Vasario 05, 2015

Itališkų keltuvų gamintojas ISOLI pranešė, jog atnaujino vikšrinių keltuvų I130, I150, I160 ir I180 modelius. Nuo šiol keltuvuose bus montuojamos pilnai hidraulinės krepšelių pasukimo sistemos su rotorine pavara. Šią technologiją jau buvo galima rasti I190 ir I210 modelio keltuvuose, o tai, jog buvo nuspresta ją diegti ir į kitus modelius rodo technologijos efektyvumą. Nuo šiol visi šie modeliai turės galimybę pasukti lopšį kiekviename aukštyje.

Skaityti daugiau
Internetiniai kursai

Internetiniai kursai

Gruodžio 12, 2014

Pagal Norvegijos vyriausybės nutarimą, darbuotojai, kurie dirba aukštyje, t.y. naudoja keltuvus, montuoja pastolius ar vaikšto jais, privalo išklausyti atitinkamus kursus ir turėti tai įrodantį pažymėjimą. Mūsų pagrindinė įmonė - Instant Norge AS, ruošianti kvalifikuotus darbuotojus ir turinti ne vienerių metų kursų mokymo patirtį, suteikia galimybę kursus laikyti internetu. Instant Norge AS kursai, atitinkantys nustatytus Norvegijos vyriausybės standartus ir suteikiantys išsamią ir tikslią informaciją apie tai kaip reikia dirbti aukštyje su atitinkama įranga, yra prieinami kad ir kur bebūtumėte - tereikia turėti kompiuterį ir interneto prieigą. Daugelis kursų yra pateikti lietuvių, anglų, lenkų, norvegų bei estų kalbomis.

Skaityti daugiau
Smartlift vakuuminiai keltuvai

Smartlift vakuuminiai keltuvai

Gruodžio 11, 2014

Mes esame Smartlift vakuuminių keltuvų importuotojai Lietuvoje. Smart lift vakuuminiai keltuvai yra gaminami Danijoje, kur dėmesys kokybei ir inovacijoms yra ypatingai svarbus. Šio gamintojo keltuvai apima daugelio klientų poreikius  ir priklausomai nuo modelio gali pakelti stiklus, langus ar kitas oro nepraleidžiančias plokštes kurių svoris siekia 280 - 800 kg. Tai pagal aukščiausius standartus pagaminti, milimetrinį tikslumą turintys keltuvai, kurie palengvins bei modernizuos kasdienį kėlimo darbą. 

Skaityti daugiau
Mobilūs bokšteliai

Mobilūs bokšteliai

Balandžio 15, 2014

Jausdami didėjančią paklausą, užsisakėme ir neseniai gavome naują prekių siuntą, kurią sudaro nebrangūs mobilūs aliuminio bokšteliai.

Mobilų bokštelį galima labai lengvai transportuoti mažu sunkvežimiu, paruošti darbui per keletą sekundžių ir netgi naudoti kaip vežimėlį nusigabenti reikalingus darbui įrankius į darbo vietą.

Skaityti daugiau