karštieji darbai lietuviškai

Karštųjų darbų internetinis kursas lietuvių kalba

Spalio 16, 2019

Dabar pagaliau galime pasiūlyti karštųjų darbų internetinius kursus lietuvių kalba! Visi atliekantys karštuosius darbus privalo turėti Norvegijos priešgaisrinės apsaugos asociacijos pažymėjimą. Šis kursas jau prieinamas norvegų ir lenkų kalba bei netrukus bus pasiekiamas ir anglų kalba.

Skaityti daugiau
Instant pradeda prekybą moduliniais pastoliais

Instant pradeda prekybą moduliniais pastoliais

Vasario 27, 2017

Mes labai didžiuojamės galėdami pristatyti naujuosius Instant HD (Heavy Duty) modulinius pastolius. Tai universalūs pastoliai, kurie gali būti naudojami įvairiose srityse.

Kitaip tariant, tai yra labai lanksti pastolių rūšis tiek montavimo tiek naudojimo srityse. Pastoliai yra ne virinami, bet spaudžiami ir tvirtinami nekaitinant medžiagų kartu su dideliu spaudimu. Tai yra unikali technologija, kuri suteikia didesnį tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Pastoliai jau sandėlyje.

 

Skaityti daugiau
Europelift 2.0

Europelift 2.0

Rugsėjo 15, 2016

Mūsų labai populiarus Europelift TM15 dabar turi daugiau atnaujinimų. Darbinis aukštis dabar padidėjo iki 15,8 m (nuo 15,4 m), krepšelio keliamoji galia padidėjo iki 220 kg, o didžiausias pasiekiamumas dabar – 8,1m. Tai labai įspūdinga ir esame įsitikinę, kad rinkoje tai bus palankiai priimta.

Skaityti daugiau
Pradėkite kursus internetu šiandien

Pradėkite kursus internetu šiandien

Rugpjūčio 24, 2016

Ką manote apie kompetencijos kėlimą rudenį pradedant asmeninių keltuvų naudojimo kursus ar pastolių montavimo kursus internetu? Mes neseniai gavome daug užklausų dėl pastolių, asmeninių keltuvų naudojimo ir apsaugos nuo kritimo kursus, todėl galime pasiūlyti šiuos kaip internetinius kursus keliomis kalbomis. Galite paskaityti daugiau apie kursus ir pradėti čia instantkurs.lt

Skaityti daugiau
Gipso plokščių keltuvas pagamintas Lietuvoje!

Gipso plokščių keltuvas pagamintas Lietuvoje!

Liepos 13, 2015

Pagal mūsų motininės įmonės Instant Norge AS užsakymą ir brėžinius Lietuvoje gaminame gipso plokščių montavimo įrangą. Gipso plokščių keltuvas - viena populiariausių mūsų prekių, pasižyminti tvirta konstrukcija. Mūsų gipso plokščių pakėlėjo pranašumai yra siaura, bet stabili ratų bazė, grandinė kėlimo mechanizme, automatinis saugumo stabdis. Tai aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantis ir CE sertifikatą turintis produktas. Su mūsų gipso keltuvu jūs nesunkiai sumontuosite plokštes 3,8 m aukštyje ar reikiamu kampu. Mūsų gaminamo gipso plokščių keltuvo video galite pamatyti čia.

Skaityti daugiau
Atnaujintas atsarginių keltuvų dalių katalogas

Atnaujintas atsarginių keltuvų dalių katalogas

Vasario 13, 2015

Mes esame įsikūrę Vilniuje ir siūlome daugiau nei 100.000 įvairių atsarginių dalių skirtingų gamintojų keltuvams. Atsisiųsti mūsų dalių katalogą galite čia.  

Mes tiekiame keltuvų pneumatines dalis, baterijas, įkroviklius, įvairius daviklius, reles, jungiklius, valdiklius, stabdžius, raktus, filtrus, įdėklus, variklius, variklių dalis, kėbulo dalis, spynas, hidraulinius cilindrus ir daugelį kitų jums reikalingų dalių. Užsakymą pristatome per 3-5 d.d. Susisiekite su mumis el. paštu info@instant.lt arba telefonu 8 5 233 1096 ir mes jums padėsime!

Skaityti daugiau
Nauja lopšio pasisukimo sistema ISOLI vikšriniuose keltuvuose

Nauja lopšio pasisukimo sistema ISOLI vikšriniuose keltuvuose

Vasario 05, 2015

Itališkų keltuvų gamintojas ISOLI pranešė, jog atnaujino vikšrinių keltuvų I130, I150, I160 ir I180 modelius. Nuo šiol keltuvuose bus montuojamos pilnai hidraulinės krepšelių pasukimo sistemos su rotorine pavara. Šią technologiją jau buvo galima rasti I190 ir I210 modelio keltuvuose, o tai, jog buvo nuspresta ją diegti ir į kitus modelius rodo technologijos efektyvumą. Nuo šiol visi šie modeliai turės galimybę pasukti lopšį kiekviename aukštyje.

Skaityti daugiau