Internetiniai kursai

Internetiniai kursai

Gruodžio 12, 2014

Pagal Norvegijos vyriausybės nutarimą, darbuotojai, kurie dirba aukštyje, t.y. naudoja keltuvus, montuoja pastolius ar vaikšto jais, privalo išklausyti atitinkamus kursus ir turėti tai įrodantį pažymėjimą. Mūsų pagrindinė įmonė - Instant Norge AS, ruošianti kvalifikuotus darbuotojus ir turinti ne vienerių metų kursų mokymo patirtį, suteikia galimybę kursus laikyti internetu. Instant Norge AS kursai, atitinkantys nustatytus Norvegijos vyriausybės standartus ir suteikiantys išsamią ir tikslią informaciją apie tai kaip reikia dirbti aukštyje su atitinkama įranga, yra prieinami kad ir kur bebūtumėte - tereikia turėti kompiuterį ir interneto prieigą. Daugelis kursų yra pateikti lietuvių, anglų, lenkų, norvegų bei estų kalbomis.

Skaityti daugiau
Smartlift vakuuminiai keltuvai

Smartlift vakuuminiai keltuvai

Gruodžio 11, 2014

Mes esame Smartlift vakuuminių keltuvų importuotojai Lietuvoje. Smart lift vakuuminiai keltuvai yra gaminami Danijoje, kur dėmesys kokybei ir inovacijoms yra ypatingai svarbus. Šio gamintojo keltuvai apima daugelio klientų poreikius  ir priklausomai nuo modelio gali pakelti stiklus, langus ar kitas oro nepraleidžiančias plokštes kurių svoris siekia 280 - 800 kg. Tai pagal aukščiausius standartus pagaminti, milimetrinį tikslumą turintys keltuvai, kurie palengvins bei modernizuos kasdienį kėlimo darbą. 

Skaityti daugiau
Mobilūs bokšteliai

Mobilūs bokšteliai

Balandžio 15, 2014

Jausdami didėjančią paklausą, užsisakėme ir neseniai gavome naują prekių siuntą, kurią sudaro nebrangūs mobilūs aliuminio bokšteliai.

Mobilų bokštelį galima labai lengvai transportuoti mažu sunkvežimiu, paruošti darbui per keletą sekundžių ir netgi naudoti kaip vežimėlį nusigabenti reikalingus darbui įrankius į darbo vietą.

Skaityti daugiau