Klauskite kainos

Pagal vyriausybės nutarimą darbuotojai, kurie dirba aukštyje t.y. naudoja keltuvus, montuoja pastolius ar vaikšto jais, privalo išklausyti atitinkamus kursus ir turėti tai įrodantį pažymėjimą. Įmonė Instant Norge AS, ruošianti kvalifikuotus darbuotojus ir turinti ne vienerių metų kursų mokymo patirtį, dabar siūlo galimybę laikyti kursus Internetu.

Instant Norge AS kursai, atitinkantys nustatytus Norvegijos vyriausybės standartus ir suteikiantys išsamią ir tikslią informaciją apie tai kaip reikia dirbti aukštyje su atitinkama įranga, tapo prieinami kiekvienam, kad ir kur bebūtumėte.

Tai  išsamūs  kursai suteikiantys SSA (Sveikatos, saugos ir aplinkos) pagrindus, taip pat reglamentus kurie jums yra svarbūs. Išmoksite apie sveikatą, saugą ir aplinką darbo vietoje ir jūs kaip darbuotojas/darbdavys galite prisidėti prie priemonių diegimo, instrukcijų bei  procesų  pritaikymo. Kursai taip pat jums suteiks informaciją apie planavimą, priežiūrą, rizikos vertinimą bei kaip įveikti ir išvengti avarinių situacijų. SSA priemonių taikymas įmonėje  sukuria saugesnę ir geresnę  darbo vietą.

Kursas yra skirtas Norvegijos rinkai. Po kurso jums suteikiamas kurso baigimą įrodantis sertifikatas, galiojantis Norvegijoje. 

Šiuo metu kursai yra norvegų ir anglų kalbomis.

 

Registruokis dabar

Kaina: 990,- NOK

Aplankykite mus www.instantkurs.lt